İngilizce

İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENME

HIZLI KELİME EĞİTİMİNİ NASIL YAPIYORUZ?
 

Bilinçli öğrenme kurallarla öğrenme demektir. Klasik dil eğitimleri hep bilinçli öğrenmeye yöneliktir. Eğer bu yöntem işe yarasaydı. Emin olun ilköğretim (4 yıl)-lise(3 yıl)-üniversite (4 yıl)= 11 yıllık öğrenim hayatımızda birçok dili konuşuyor olurduk. Her zaman konuşamamamızın nedeninin gramer bilgimizin zayıflığından kaynaklandığını düşünmüşsünüzdür. Fakat gramer bilgisini kullanabilmek için kelimelere ihtiyaçvardır. 

PEKİ UZUN YILLAR BİZE SUNULAN BU SİSTEM BİR İŞE YARAMIYORSA NE YAPMALIYIM ?

Dediğini duyar gibiyim....!

İngilizce kelime öğrenimi bilinçli değil, bilinçsizce öğrenilmelidir.

NASIL YANİ ?

Şöyle ki bilinçsiz öğrenmede kelime ezberlemekle uğraşmıyorsunuz. sadece keyifle kelime öğreniyorsunuz.
Tüm eğitimler buraya geldiğinizde hocanız tarafından sizlere sağlanacaktır. Kitap taşımak zorunda kalmayacaksınız. 
Eğitim 9 günükapsamaktadır. 
Dersler Uzman Eğitimcilerimiz ile;

  • Zihnin öğrenmeye hazır hal getirilmesi
  • Öğrenme engellerinin ortadan kaldırılması
  • Motivasyonun sağlanması
  • Uzun dönem hafızaya bilgiyi yerleştirme çok etkin ve kolay olacaktır.
  • Bununla birlikte hayatınızda zincirleme sürpriz diyebileceğiniz pek çok pozitif değişiklikler olacaktır.
     

EĞİTİM SONRASINDA HAYATINIZDA NELER DEĞİŞECEKTİR?
1. Kelime Bilgisi Konusunda Sınırlarınız kalkacaktır

Hatalı bir kelime söyleyeceğim endişeniz, ilk önce kelimenin Türkçesini hatırlayıp sonra İngilizcesini düşünmeye çalışmamız, bütünsel düşünememe, kelimeleri klasik ezber yöntemleri ile hafızaya almaya çalışma, kelimeleri aklında tutamayacağına dair önyargılar, yabancı dili konuşmanın bir yetenek ve zeka işi olduğuna dair sizi sınırlayıcı inançlarınız hepsi yabancı dili konuşmanızda engelleyicidir. Bu engellere sahip olduğunuz sürece isterseniz dünyanın en iyi yabancı dil kursuna gidiyor olun yinede sizi alt edeceklerdir. Çünküyukarıdaki inançsistemi kişinin sahip olduğu potansiyeli sınırlayacaktır. Bu eğitim sonunda bu engelleriniz ile vedalaşacaksınız.
Eğitimde kullandığımız NLP, Hypnosis, hafıza teknikleri, gibi bilinçaltınıza yönelik tekniklerle, potansiyelinizi eriten bu faktörlerden arınacaksınız.

2. Kelimeleri öğrenme ve konuşma konusunda yoğun bir istek yaşayacaksınız.
Kullandığımız eğitim metodumuzla bu istek eğitimlerimiz tarafından oluşturulacaktır. Bu eğitim sürecinde isteğiniz her geçen gün artacaktır. Konuşma konusunda çekingenliğiniz kırılacaktır. Bu yoğun motivasyonla çok daha kısa sürede algılayacak ve öğreneceksiniz. 

3. Zihninizi ve enerjinizi sadece kelimelere odaklayacaksınız
Bir kaçhaftaya yayılmış kelime ezberi ve gramer eğitimlerinde araya günlük rutin işleriniz girmektedir. Bu durum zihninizin odağını öğrendiğiniz kelimelerden sürekli uzaklaştıracaktır. Oysa 9 günün tamamını o dili yaşayarak geçireceğiniz için zihinsel enerjiniz ve potansiyelinizin tek odak noktası kelimeler olacaktır. Böylesi yoğun olarak odaklanmak, modern teknikler ile birleşince öğrenme hızınız 4 kat artacaktır.

4. Sadece yetişkinlerde 5000\çocuklarda 2500 kelimeyi öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda anlatmak istediğiniz bir konuda zorlanmadan, özgürce konuşabileceksiniz.

5. Eğlenerek, yorulmadan, öğreneceksiniz
İl bakışta uzun saatler sürecek olan bu eğitimin sonunda ''Yorulacak mıyım? / Dayanabilecek miyim?''diye sormanız son derece doğaldır. Kullandığımız sistemlerle enerjinizi sürekli yenileyecek, her geçen an istediğiniz motivasyonunuzun çok daha fazla artığını göreceksiniz. 

6. Zaman kazanmış olacaksınız
Günümüzde en değerli şey bizim için zamandır. Klasik yöntemlerle 5000 kelimeyi ezberlemeye kalkacak olsak bu kaçgünümüzüalır ve en önemlisi ne kadar kalıcı olurdu?

7. Başarınızı artıracaksınız
İş yerinde kurmanız gereken iletişimi artık daha rahat kurduğunuzu fark edecek bu da sizi bir basamak daha yukarı çıkaracaktır.

8. Bugününüze ve geleceğinize değerli bir yatırım yapacaksınız.
Kısa sürede sahip olduğunuz 5000 kelime sizin hayatınıza artı bir değer katacaktır.