GM AKADEMİ LİDERLİK OKULU

Kendimizden biraz bahsedelim dedik sayfamızda, iki satırda özetleyelim dedim ama iki satır yetmeyecek gibi. Klasik ama 1980 İskenderun doğumluyum naçizane akademiliyim. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümüve Halkla İlişkiler mezunuyum. Uzun yıllar boyu ticari hayatın içinde bulunan çekirdekten yetiştirilmiş biri olarak bir yandan ticari hayatıma devam ederken, diğer yandan da kendimi geliştirmekle meşgulum. Ve biliyorum ki insan kendini geliştirerek alanında uzmanlaşabiliyor. 

Yaklaşık on sene önce kişisel gelişim dünyasıyla tanıştım ve akabinde bununla ilgili birçok kurum ve kuruluşlardan, Türkiye’nin önde gelen hocalarından eğitim aldım. Uzun zamandır bu işin eğitim verme kısmından çok, bu eğitimleri insanlarla tanıştırmakla alakalanıyorum. Bugün eğitimlerimin üzerinde neredeyse uzmanlık noktasına geldiğim halde şuyum buyum diyemiyorum. Çünkübu konuda uzman olmuş alanlarında doktora ve master yapmış insanlarla calışırken bırakalım onlar alanlarında ben uzmanım desin diyenlerdenim. Uzun süren bir İstanbul tecrübesinin ardından buraya yeniden bir eğitim göreviyle cağrıldım. Yaklaşık on bir aydır yaptığım fizibilite çalışmalarımdan sonra Antalya bölgesinin aslında bu konulardan ne kadar uzak olduğunu gördüm. Daha sonra İstanbul’da bu işin en iyisi olan, alanlarında uzman  hocalarımızla konuşup burayı tahlil ettikten sonra, çalışmalara başladık.  

 Kadromuzda bulunan Kişisel Gelişim Dünyasının duayenlerinden Oğuz SAYGIN, Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım KAPIŞMAK, NLP Uzmanı Banu GÖKÇÜL, Davranış Bilimleri Uzmanı Hamide EMRULLAH, Başaran Danışmanlık Hızlı Okuma Uzmanı Hakan BAŞARAN, Gören Yayıncılık Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Uzmanı Cem GÖREN, Liderlik Okulu sahibi Erkut ERGENÇgibi alanlarında uzman kişiler ile birçok çalışmaya imza atacağız.

Yapmak istediğimiz kişilerin ihtiyaçduydukları konularda, doğru zamanda ve doğru eğitimle cevap vermektir. Vereceğimiz kaliteli eğitimler sonucundaaslında bu tür danışmanlıklara ne kadar çok ihtiyacınız olduğunu farketmenizi sağlayarak, farkındalığınızı arttırmayı, hayata başka gözlerle bakarak bakış açılarınızı değiştirmeyi hedefliyoruz.

En önemlisi de çocuğunuzla yeniden tanışmak  ya da eşinizle yeniden evlenmek, ilk günkümutluluklarınızı yaşatmak ve çocuklarınıza hedeflerini belirlerken sizin de onlar için kim olduğunuzu anlamanızı sağlamaktır. Zaten sitemizde gezerken neler yaptığımızı anlayacak ve en kısa zamanda bizimle iletişime geçeceğinizi biliyorum. 

Saygılarımla

Gülenay ÜNLÜ